#
#
#
#

Červená vína

Máme pro Vás vína z Itálie, Francie, Španělska i z Rakouska. Můžete vybírat z bílých, růžových i červených. Pokud patříte k milovníkům perlivých vín, jistě oceníte naše Prosecca.

chianti_colli_senesi
Cena: 265 Kč / 0,7 l

Chianti Colli Senesi DOCG

Itálie

Rubínově červené víno z vinařské oblasti San Gimignano v Toskánku je vyrobené z 85 %  hroznů Sangiovese. Má výraznou vůni třešní, která je doplněna tóny kosatce, růže a vanilky. Potěší Vás ovocnou chutí s příjemnými tříslovinami v delším závěru. Dobře se hodí k těstovinám, pizze a dalším italským specialitám.

pinot_noir_bichot
Cena: 475 Kč / 0,7 l

Pinot Noir Bourogne „Secret de famille“

Francie, vinařství Albert Bichot

Rubínově červené víno z Burgundska se vyrábí pečlivým mícháním hroznů z vinic s označením Gran cru nebo Premier cru. Má vůni černého rybízu a červeného ovoce, jeho chuť je sametově hedvábná s jemnou vyváženou strukturou. Dobře se hodí ke grilovanému masu, drůbeži, zelenině nebo sýrům.

Chateau_terrefort_rouge
Cena: 305 Kč / 0,7 l

Château de Terrefort

Francie, vinařství Quancard

Elegantní mimořádně silné a příjemně ovocné červené víno z Bordeaux.  Má vůni kandovaného ovoce, koření a švestek a plnou chuť s kulatými tříslovinami a dlouhým dozvukem. Dobře se hodí k jehněčímu a hovězímu masu nebo zvěřině.

El_torro_halbtrocken
Cena: 140 Kč / 0,7 l

El Torro DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Španělsko, vinařství Bodegas del Atrio Marquez

Delikátní polosuché červené víno Tempranillo z vinařské oblasti Kastilie v srdci Španělska je vyráběno výhradně pro VOM FASS. Dobře se hodí ke grilovanému masu, klobásám, těstovinám a pizze.