#
#
#
#

Vánoční dárky VOM FASS potěší Vaše blízké i obchodní partnery

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku vánočních dárků, které jsou nejen krásné, ale i lahodné a pohladí každého obdarovaného na těle i na duši.

V gurmánském ráji VOM FASS najdete širokou nabídku ušlechtilých destilátů – skotské a irské whisk(e)y, koňaky a rumy nejvyšší kvality, ovocné i smetanové likéry a nepřeberné množství různých pálenek. Ve speciální vánoční nabídce nechybí ani unikátní likéry, jako Vánoční likér, Likér z pečených jablek, Bombardino nebo Perníkový likér.

Košíčky

Naši nabídku jsme rozšířili o znamenité olivové oleje s nejrůznějšími příchutěmi, ořechové i semínkové oleje, které završí kulinární požitek z jídla. Vybírat můžete i z výjimečných octových specialit, které nadchnou každého gurmána, neboť promění i jednoduché jídlo v neobyčejnou lahůdku.


Vánoce1

Ať zvolíte samostatnou lahvičku, degustační sadu či dárkový košík, vždy budete mít unikátní dárek, připravený přesně na míru každého obdarovaného. Lahvičky ručně popisujeme, takže je možné doplnit individuální text podle Vašeho přání.

Navštivte naši prodejnu a  my Vám připravíme dárky přesně podle Vašich představ. Vaše objednávky jsme připraveni přijímat i mailem (info@vomfasspraha.cz) nebo telefonicky (+420 777 126 704).