#
#
#
#

Koncept

 

Jedinečný koncept prodeje VOM FASS („ze sudu“) je založen na jednoduché myšlence: poznat – ochutnat – potěšit. Poznejte širokou nabídku whisky, koňaků, rumů, likérů a pálenek. Nechte si poradit od zkušeného personálu naší prodejny a ochutnejte vybrané produkty. Do atraktivní lahve si nechte naplnit Vámi zvolený produkt a potěšte nejen sebe kvalitním nápojem, ale i své blízké zajímavým dárkem.

Základním kritériem konceptu VOM FASS je garance nejvyšší kvality všech prodávaných výrobků. Naše produkty jsou vyráběny pouze u prověřených producentů, kteří splňují požadované standardy pro pěstování a zpracování přírodních produktů. Rostliny a plody pochází pouze z vybraných pěstitelských oblastí, při pěstování jsou používány pouze přirozené procesy, sklizeň probíhá šetrným způsobem a velký důraz je kladen na vhodné skladování.

Tým specialistů VOM FASS neustále navštěvuje producenty ve všech koutech světa a rozšiřuje exkluzivní nabídku vybraných produktů. Do sortimentu jsou průběžně doplňovány nové produkty, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

„Jen to nejlepší je dost dobré“ je krédem práce specialistů VOM FASS a díky tomuto přístupu získaly výrobky VOM FASS mnohá ocenění a vyznamenání. Posledním oceněním, které VOM FASS získal, je Národní vyznamenání od Německého ministerstva pro výživu a zemědělství (BmEL), které mu bylo uděleno v říjnu 2014. Národní vyznamenání je nejvyšší ocenění, které může výrobce obdržet a dokládá uznání za jeho práci.