#
#
#
#

Gurmánský obchod

Gurmánský obchod VOM FASS („ze sudu“), který najdete v Praze, v Korunní ulici č. 19, je hotovým rájem pro všechny milovníky kvalitních nápojů a vybraných delikates.

V široké nabídce našeho obchodu najdete skotské a irské whisk(e)y, koňaky a rumy nejvyšší kvality, velký výběr ovocných i smetanových likérů a nepřeberné množství různých pálenek. Vybírat můžete z pestré nabídky vín z různých regionů. Dlouholetá zkušenost a stálý kontakt s našimi dodavateli jsou zárukou široké škály a jedinečné kvality našeho sortimentu.

Vybrat správný produkt z tak široké nabídky může být celkem složité. My však pro Vás máme snadné řešení! Všechny nápoje si u nás můžete ochutnat, protože je stáčíme rovnou ze sudů či skleněných nádob přímo před Vašima očima.

Potěšit zde můžete nejen sebe, ale i své blízké. Připravíme Vám netradiční dárky, které Vám originálně zabalíme a Vy tak můžete sklízet zasloužený vděk a uznání.

Pro Vás a Vaše přátele nebo obchodní partnery připravíme degustaci přesně podle Vašich představ. V rámci tematicky zaměřených degustací můžete ochutnávat likéry, ovocné pálenky, whisky nebo rumy.  Užijte si u nás netradiční pohodový večírek!

Těšíme se na Vás,

tým obchodu VOM FASS