#
#
#
#

Nezapomeňte popřát Josefovi k svátku

IMG_8421mTradičním českým jménem Josef je v naší republice pojmenováno téměř čtvrt milionu mužů a v žebříčku popularity je mezi mužskými jmény na 4. místě.  Největší obliby se toto jméno těšilo začátkem 50. let, kdy každý rok přibylo více než 6 000 Josefů, Pepků a Pepíků. V posledních letech je jménem Josef pojmenováno zhruba 600 chlapců ročně.

Rozhlédněte se kolem sebe a schválně zkuste napočítat, kolik máte Josefů mezi příbuznými, kolegy nebo kamarády…  A nezapomeňte jim ve čtvrtek 19. března popřát k jejich svátku a potěšit je netradičním dárkem!

Co třeba lahvičkou lahodné skotské whisky Cragabus? Je to unikátní směs nejlepších sladových whisky z nejslavnějších palíren ostrova Islay. Zatímco mladá whisky Laphroaig dodává typickou rašelinovou sílu ostrova Islay, zralé slady z palíren Caol Ila, Bowmore a Ardberg propůjčují sametovou hebkost. Třešničkou na dortu v této směsi je vzácná whisky z palírny Port Ellen, která doplňuje komplexnost chuti i vůně. Whisky Cragabus získala v roce 2014 ocenění „Nejlepší pálenka“ v kategorii whisky od německé zemědělské společnosti.