#
#
#
#

Degustace letních likérů 25. 6. 2015 v 18 hod.

Letní pártyPřijměte naše pozvání degustaci osvěžujících letních likérů, které si vychutnáte nejen samotné, ale i jako součást míchaných nápojů a lahodných koktejlů.

Růžový grapefruit likér je citrusový likér, pocházející z Burgundska. Okouzlí vás jemně ovocnou, hořkosladkou chutí červených grapefruitů.

Limoncino je osvěžující sladkokyselý likér. Vyrábí se z citrónové kůry a pochází ze Sicílie.

Curacao je lahodný citrusový likér modré barvy, který je ochucený aromatickými slupkami ovoce zvaného laraha, pěstovaného na ostrově Curacao.

Caipirinha s limetkou je velmi kyselý likér, pocházející z Brazílie. V jeho chuti se snoubí osvěžující chuť limetek a Chachaca – brazilského národního nápoje z cukrové třtiny.

Orangino je lahodný aromatický likér, v jehož chuti se harmonicky snoubí sladké ovocné tóny pomerančů s jemným alkoholem.

Borůvkový likér s grappou je rubínově červený, sladký a lehce nakyslý likér s intenzivní vůní borůvek. V Itálii patří již dlouhou dobu k nejoblíbenějším likérům a beze zbytku uspokojí zejména ženské chutě.

Těšíme se na Vás ve čtvrtek 25. června 2015 v 18 hodin. Prosíme, abyste si místo na degustaci rezervovali mailem (info@vomfasspraha.cz). Cena degustace je 100,- Kč. Na nákup degustovaných produktů Vám bude poskytnuta 10% sleva.