#
#
#
#

DEGUSTACE GRAPPY A KOŇAKŮ 28. 5. 2015 v 18.00 hod

Grappa_2514_30Naše degustační putování zahájíme v Toskánsku, odkud pochází klasická italská Grappa Chianti classico. Ze stejné oblasti pochází i Grappa Ponte Vecchio, která 5 let zraje v dubových sudech a potěší Vás tmavě zlatou barvou, výraznou ovocnou vůní a plnou chutí.

Dále se přesuneme do Gaskoňska, odkud pochází Armagnac X.O., který zrál 25 let ve speciálních dubových sudech a díky tomu se pyšní komplexní chutí a vůní. Poslední degustační zastávkou bude oblast Cognac, ze které pochází Cognac V.S.O.P., který zrál 6 let v dubových sudech a okouzlí Vás zlatavě jantarovou barvou a ovocným buketem. Na závěr si necháme absolutní raritu – Cognac Cuvée Paradis, Premier Cru de Cognac, který vznikl namícháním několika koňaků starých 40 – 50 let. V bohatém aroma tohoto koňaku se mísí lehké kořeněné a jemné květinové tóny.

Těšíme se na Vás ve čtvrtek 28. května 2015 v 18 hodin. Prosíme, abyste si místo na degustaci rezervovali mailem (info@vomfasspraha.cz). Cena degustace je 170,- Kč. Na nákup degustovaných produktů Vám bude poskytnuta 10% sleva.