#
#
#
#

Degustace calvadosu a koňaků 13. 11. 2014

Cognac_1978_5mPřijměte naše pozvání degustaci calvadosu a koňaků, které Vás okouzlí omamnou vůní a vynikající chutí.

Naše degustační putování zahájíme v Normandii, odkud z rodinné palírny Christian Drouin pochází Calvados Reserve V.S.O.P. Díky vášni, profesionalitě a lásce k calvadosu získali Drouinovi v průběhu tří generací více než 160 medailí pro své výrobky.

Dále se přesuneme do Gaskoňska, odkud pochází Armagnac X.O., který zrál 25 let ve speciálních dubových sudech a díky tomu se pyšní komplexní chutí a vůní.

Poslední degustační zastávkou bude oblast Cognac, ze které pochází Cognac V.S.O.P., který zrál 6 let v dubových sudech a okouzlí Vás zlatavě jantarovou barvou a ovocným buketem.

Na závěr si necháme absolutní raritu – Cognac Cuvée Paradis, Premier Cru de Cognac, který vznikl namícháním několika koňaků starých 40 – 50 let. Namíchal jej jeden z nejlepších producentů koňaku v oblasti Grand Champagne. V bohatém aroma tohoto koňaku se mísí lehké kořeněné a jemné květinové tóny.

Těšíme se na Vás ve čtvrtek 13. listopadu 2014 – první degustace začíná v 17 hodin, druhá v 18 hodin. Prosíme, abyste si místo na degustaci rezervovali mailem (info@vomfasspraha.cz) nebo telefonicky (777 126 704).

Cena degustace je 180 Kč. Na nákup degustovaných produktů Vám bude poskytnuta 10% sleva.