#
#
#
#

Dárkové balíčky

V našem gurmánském obchodě můžete potěšit nejen sebe, ale i své blízké. Připravíme Vám netradiční dárky, které Vám originálně zabalíme a Vy tak můžete sklízet zasloužený vděk a uznání.

Cena: 1135 Kč

Rumová věž

IMG_9821Bílý rum z Trinidadu je lehký rum s výjimečně hladkou chutí. Tajemství chuti tohoto ušlechtilého rumu spočívá ve tříletém zrání v sudech z bílého dubu a následné dvojnásobné filtraci. Můžete ho použít pro přípravu míchaných nápojů a koktejlů, dobře vychlazený si jej vychutnáte i samotný (250 ml).

Jamaica rum zraje po destilaci po dobu nejméně jednoho roku v dřevěných sudech, což umožní rozvinout jeho vzrušující aroma (250 ml).

Barbados rum X.O. zrál 10 let v dubových sudech. Má krásně zlatavou barvu a chuť rozinek, aromatického ovoce a vanilky. V dlouhém dozvuku vás okouzlí květinové tóny a aroma exotických plodů (250 ml). 

Cena: 1813 Kč

Whisky věž

IMG_7463

Highland Single Malt Whisky „Fettercairn“ je skotská whisky světle zlaté barvy s omamnou vůní zralého obilí, vřesu, medu a vanilky. Dlouhý dozvuk vás potěší ovocnými a lehce zemitými tóny. V jemné chuti se prolíná lahodná sladkost s ořechovými a peprnými tóny (250 ml).

Islay Blended Malt Whisky „Cragabus“ je unikátní, vysoce kvalitní směs nejlepších sladových whisky z nejslavnějších palíren ostrova Islay vyráběná exkluzivně pro VOM FASS (250 ml).

Irish Single Malt Whiskey „Jack´s Choice“ je nádherně aromatická jednosladová irská whiskey s jemnou a vyváženou chutí. Tuto výjimečnou whiskey vybral speciálně pro VOM FASS Jack Teeling, jeden z nejznámějších irských odborníků na whiskey.

Cena: 1243 Kč

Pálenková věž


IMG_0643Alisier
je lahodná pálenka, která se vyrábí z plodů dnes již vzácného druhu jeřábu oskeruše (250 ml).

Hrušková pálenka La Vieille Poire je vyrobená z hrušek Williams a pochází z Francie. Plná chuť této lahodné speciality je výsledkem dlouhého procesu zrání, které probíhá nejprve v kaštanových a poté v dubových sudech (250 ml).

Oříškovice je vyráběná podle tradiční receptury v manufaktuře VOM FASS z pražených lískových oříšků. Okouzlí vás příjemně nasládlým aroma, intenzivní vůní a dlouho přetrvávající chutí oříšků (250 ml).

Cena: 1390 Kč

Duo hruškových pálenek

IMG_8369Příjemně aromatická hrušková pálenka „La Vieille Poire“ pochází z Francie. Plná chuť této lahodné pálenky je výsledkem dlouhého procesu zrání, které probíhá nejprve v kaštanových a poté v dubových sudech (500 ml).

Hrušková pálenka Williams Christ  pochází od Bodamského jezera. Okouzlí vás jemnou ovocnou chutí a koketní sladkostí (500 ml).

Cena: 835 Kč

Likérová věž

IMG_7460

Vaječný likér oceníte při mnoha příležitostech. Vychutnáte si ho samotný, jako polevu dortů či zmrzlin nebo přísadu do exotických koktejlů (250 ml).

Pečené jablko je jeden z nejoblíbenějších ovocných likérů. Základem tohoto likéru je jablečný džus, který je doplněný rozinkami, lískovými oříšky a aromatickým kořením (250 ml).

Vánoční likér je příjemně aromatický likér je vyrobený ze šťávy z černého bezu, jemného rumu, pomerančového extraktu a dochucený skořicí (250 ml).

Cena: 855 Kč

Likérová lahev

IMG_7471Orangino je lahodný aromatický likér, v jehož chuti se harmonicky snoubí sladké ovocné tóny s jemným alkoholem (250 ml).

Limoncino je italský osvěžující likér, vyráběný z citrónové kůry. Výborně chutná samotné, ledově vychlazené, ale i v kombinaci s Proseccem či suchým vínem (250 ml).

Crème de Cassis je likér z černého rybízu. Vyrábí se z dokonale zralých plodů černého rybízu, které se macerují v lihu, poté se vylisují a smíchají s cukrem (250 ml).

Cena: 570 Kč

Růžový grapefruit likér + Višňový likér s vodkou

IMG_7943

Lahodný Růžový grapefruit likér, pocházející z Burgundska, okouzlí jemně ovocnou, hořkosladkou chutí červených grapefruitů (250 ml).

Ve svěží chuti Višňového likéru s vodkou se snoubí pikantně nakyslá chuť višní s vodkou (250 ml).

Cena: 480 Kč

Octovo – olejové sety

IMG_8601Kombinace olejů a balzámových octů ve složených lahvích.

Cena: 650 - 850 (dle vybraných produktů) Kč

Dárkové košíky s oleji a octy

KošíčkyKombinace vybraných olejů a balzámových octů v dárkovém balení

Cena: od 969 Kč

Velká degustační sada whisk(e)y


Whisky_velká
Degustační sada zahrnuje osm druhů whisk(e)y a budete moci porovnat lahodné pálenky pocházejících z Irska, Skotska a Kentucky. Vaše chuťové buňky se potěší jak jemně nasládlými tóny tak řízným rašelinovým aroma.

Degustační sadu vám složíme podle vašeho přání.

Cena: od 609 Kč

Malá degustační sada whisk(e)y

Whisky_maláDegustační sada whisk(e)y zahrnuje dva vzorky irských whiskey a dva vzorky skotských whisky – intenzivní kouřovou Isle of Mull a jemně kořenitou Speyside „Mac Spey“.

Degustační sadu vám složíme podle vašeho přání.

Cena: od 400 Kč

Malá degustační sada pálenek

Pálenky_maláDegustační sada se čtyřmi vzorky oblíbených ovocných pálenek zahrnuje Jeřabinovou pálenku „Alisier“, Oříškovou pálenku, Malinovou pálenku a Hruškovou pálenku.

Degustační sadu vám složíme podle vašeho přání.

Cena: 1368 Kč

Dárková krabička pro milovníky whisky

IMG_0602Skotská whisky z oblasti Highland „The Great Glen”, která zrála 8 let v dubových sudech má intenzivní kořeněnou vůni, pikantní chuť s nádechem karamelu a dlouhým dozvukem (250 ml).

Irská whiskey „Stephen´s Choice“, jejíž sladové aroma oživuje pětileté zrání v dubových sudech. Na jazyku a patře Vás potěší plnou chutí s měkkým, téměř krémových zakončením. Její harmonickou strukturu ocení znalci i méně zkušení spotřebitelé (250 ml).

K servírování přijdou vhod stylové sklenky.

Cena: 1575 Kč

Dárková krabička pro mlsné jazýčky

Irský whiskIMG_0637ey likér vás okouzlí jantarově třpytivou barvou, vůní dubového dřeva a chutí vanilky s příjemně nasládlým dlouhotrvajícím závěrem (250 ml).

Karamelový likér, pocházející z Francie, vás okouzlí rafinovanou chutí, ve které se snoubí jemný karamel se smetanou a lehkým dotekem ručně získávané mořské soli Fleur de Sel (250 ml). 

Oříškovice je sametově jemná pálenka, která je vyráběná podle tradiční receptury v manufaktuře VOM FASS z pražených lískových oříšků (250 ml).

Cherry brandy je vyráběna z vyzrálých francouzských třešní. Silný destilát s obsahem až 70 % alkoholu není ředěn vodou, ale aromatickou šťávou z nekvašených třešní (250 ml).

Cena: 1415 Kč

Armagnac X.0. 25 let v dárkové krabičce


IMG_0600Hrozny vynikajícího šťavnatého vína, speciální dubové sudy a trpělivost vinařů dávají vzniknout Armagnacu se speciální hustotou, jemnou chutí a harmonií. Pětadvacet let zrání v sudech je velmi dlouhá doba a jen díky ní získává tento ušlechtilý nápoj komplexní chuť a aroma (500 ml).

 

Cena: 687 Kč

Kazeta Kir Royal

IMG_8138Prosecco Giano 0,75 l

Créme de Cassis 250 ml

Nápoj Kir Royal je pojmenován po kanovníkovi Félixi Kirovi, starostovi francouzského města Dijonu.

Do flétny na šumivé víno odměřte 1-2 cl Créme de Cassis (likér z černého rybízu) a přidejte dobře vychlazené Prosecco.

Cena: 768 Kč

Pro milovníky grappy

IMG_0630Grappa Chianti classico je klasická italská grappa s výrazným aroma pečlivě vybíraných hroznů, které pochází výlučně z úzce vymezené DOCG oblasti Chianti mezi Florencií a Sienou (250 ml).

Grappa Ponte Vecchio je ušlechtilá grappa z hroznů z Toskánska, která minimálně 5 let zraje v dubových sudech. Okouzlí Vás tmavě zlatou barvou, omámí nádhernou ovocnou vůní a potěší plnou chutí (250 ml).

Cena: 1700 Kč

Rumová krabička

IMG_1501Haiti rum, 11 let – nádherně aromatický a jemně pikantní rum pochází z Barbancourt Distillery, jedné z nejlepších palíren na ostrově Haiti.

Barbados rum X.O., 10 let – rum zlatavé barvy s chutí rozinek, aromatického ovoce a vanilky. V dlouhém dozvuku vás okouzlí květinové tóny a aroma exotických plodů.

Jamaica rum – po destilaci zraje tento rum po dobu nejméně jednoho roku v dřevěných sudech, což umožní rozvinout jeho vzrušující aroma.

Cena: 990 Kč

Sada tří rumů – Jamaica, Trinidad, Barbados

IMG_0632

Jamajský rum zraje po destilaci po dobu nejméně jednoho roku v dřevěných sudech, což umožní rozvinout jeho vzrušující aroma (200 ml).

Tajemství chuti lehkého rumu s výjimečně hladkou chutí,  pocházejícího z karibského ostrova Trinidad, spočívá ve tříletém zrání v sudech z bílého dubu a následné dvojnásobné filtraci (200 ml).

Rum z Barbadosu vás okouzlí zlatavou barvou, chutí rozinek a aromatickou vůní ovoce a vanilky. Díky desetiletému zrání v dubových sudech vás v dlouhém dozvuku potěší květinovými tóny a výrazným aroma exotických plodů.(200 ml).

Cena: 513 Kč

Rumová kostka

IMG_0705Barbados rum X.O. 10 let, 250 ml

 

Cena: 253 Kč

Velikonoční zajíček

Čokoládový zajícKakaový likér s rumem (200 ml)

Cena: 217 / 425 Kč

Srdíčka

IMG_8358mVišňový likér s vodkou v srdíčkové lahvičce o objemu 200 ml nebo 500 ml.

Firemní dárky

koláž

Připravíme pro vaše firemní partnery dárkové balíčky přesně podle vašich představ. Do designových lahví naplníme vámi zvolené likéry, pálenky, whisky nebo rumy a balíčky zabalíme do kartonových krabic, připravených přesně na míru dané příležitosti.

Vánoční lahvičky

Koláž vánoční lahvičkyLikéry a pálenky ve vánočních lahvičkách ve tvaru stromku, hvězdy, komety nebo zvonku.